| Zinv a întrebat:

Pe ce aplicate pot investi in crypto si sa imi scot banii pe cardul personal (sa nu-mi mai fac altul la ei)?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă iți pui la ciorap banii de pe alocația ta, vreo una sută ani de acum incolo, poate iei 1 bucată monedă d-aia de care zici

| Holiday a răspuns (pentru sierra1):

De fapt dintr-o alocatie poti cumpara cateva zeci, sau sute de monezi virtuale de anumite tipuri, In plus, nu e obligatoriu ca cumperi una intreaga. Poti achizitiona fractii.

@Zinv: Foloseste Binance, au cele mai mici comisioane si poti folosi cardul personal.

| sierra1 a răspuns (pentru Holiday):

De fapt, bitcoin sau nimic.

| Holiday a răspuns (pentru sierra1):

Niciodata nu e bine sa-ti pui toate ouale in acelasi cos.

| sierra1 a răspuns (pentru Holiday):

Aici vorbim despre UN ou - 1 bitcoin - cumpărat (fictiv că in fapt: ioc) după una sută ani de incasat alocație. Deci despre ce vorbim aici?

... iți spun eu: ficțiune

| CdeMetal a răspuns:

Eu folosesc Binance, cardul lor il poti lua doar daca consideri ca ai nevoie de el

| felixf a răspuns:

Discuta cu acest tip, poate te ajuta mai repede decat noi:
https://www.tpu.ro/......tm-acum-3/

| AlexPPS a răspuns:

Pe revolut poti schimba banii direct in actiuni BTC