| cosmin134 a întrebat:

Pe ce component pc se salveaza muzica, pozele, videoclipurile poate jocurile. Daca da pot recupera cu ceva. Raspunsul corect primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Arthiom a răspuns:

In hdd(hard disk drive) sau ssd(solid state drive) sau sshd care e un hibrid intre ssd si hdd, depinde ce ai. Dar de ce sa recuperezi? Banuiesc ca s-a intamplat ceva cu pc-ul tau sau urmeaza sa se intample ceva rau. Poti da detalii sa te putem ajuta
Revenind la subiect, da se pot recupera datele de pe el.

4 răspunsuri:
| cosmin134 explică (pentru Arthiom):

Am un pc vechi și nu se aprinde de asta am întrebat dacă se poate recupera fisierile.

| dfeel a răspuns:

Daca nu iti mai porneste pc-ul cea mai simpla metoda e sa scoti hdd-ul si sa il pui in alta unitate. Astfel poti sa copiezi datele de pe el.

| Arthiom a răspuns (pentru cosmin134):

Pui hardul in alt pc si transferi fisierele. Vezi ca e posibil ca tie sa nu iti porneasca din cauza ca e stricat butonul. Am patit si eu asa o data si am inversat butonul de start cu butonul de reset.

| cosmin134 explică (pentru Arthiom):

Deci merge treaba. Corect