| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce imi recomandati sa ma bag?
Cartela telekom sau digi?
As dori sa am internet nelimitat si multe minute la apeluri.

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Presupun ca Telekom.

| zilog a răspuns:

Depinde daca vrei sa ai internet prin acea cartela iti recomand sa le cumperi pe toate la cartala
si sa le incerci in locatia in care doresti sa le folosesti cel mai des
pentru ca unele cartele merg impecabil de exemplu in transilvania merge Orange
in bucuresit Vodafone
digi la Buzau
telefom cam peste tot unde sunt extrateresti activi si cel mai bine in CAHUL republica Moldova merge telecom din Romania
ce sa iti spun telecom merge binisor cam peste tot
doar ca daca vrei sa te si sune oamenii daca ai vreo afacere o sa se cam uite la numar si o sa vada ca e putin diferit si o sa se gandesca putin oare ce numar o fi asta
inainte sa dea telefon

dar daca iti trebuie pentru tine incepi sa testezi telecomul

| brokxy a răspuns:

Eu am Telekom nu recomand. Internet cu conexiune proasta care se tot intrerupe si platesc 120 de lei pe luna, (PLATESC 120 LEI SI NICI NU SUN, Adica nu folosesc minutele, nu dau SMS, si sunt si ele incluse) Eu folosesc mai mult doar internetul. Bunicul meu are Digi, oricat ar vorbi la telefon tot 40 de lei plateste nu mai mult, si vorbeste si 2 ore pe zi. Eu zic ca Digi ar fi cel mai bun

| marinaru777 a răspuns:

Am trecut de la digi la telekom si sunt praf la semnal telekomul.Nu recomand la digi era semnal mult mai bun.

| Pati2500c a răspuns:

Pentru net nu ti recomand in niciun caz Digi, nu le merge deloc, eu am Telekom abonament nelimitat 42 lei. Imi merge excelent