| spi a întrebat:

Pe ce program o sa fie jocurile olimpice si cand? merci

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Program şi Televizări – Gimnastică, Jocurile Olimpice

Sâmbătă, 28 iulie

Ora 13:00, 17:30, 22:00 Gimnastică masculin (calificări) (TVR 1, TVR 2, DolceSport)

Duminică, 29 iulie

Ora 11:30, 22:00 Gimnastică feminin (calificări) (TVR 1, DolceSport)

Luni, 30 iulie

Ora 18:30 – Gimnastică: Echipe masculin (finala) (TVR 2, DolceSport)

Marţi, 31 iulie

Ora 18:30 – Gimnastică: Echipe feminin (finala) (TVR 1, DolceSport)

Miercuri, 1 august

Ora 18:30 – Gimnastică: Individual compus masculin (finala) (TVR 2, DolceSport)

Joi, 2 august

Ora 18:30 – Gimnastică: Individual compus feminin (finala) (TVR 1, DolceSport)

Duminică, 5 august

Ora 16:00 – Gimnastică: Individual sol, cal cu mînere – masculin, sărituri – feminin (finale) (TVR 1, DolceSport)

Luni, 6 august

Ora 16:00 – Gimnastică: individual sărituri, inele masculin, paralele inegale feminin (finale) (TVR 1, DolceSport)

Marţi, 7 august

Ora 16:00 – Gimnastică: paralele, bară fixă masculin, bîrnă, sol feminin (finale) (TVR 1, DolceSport)

http://www.ziuaveche.ro/......10073.html

3 răspunsuri:
| ema1ih a răspuns:

Tvr1, tvr2 sau tvr3 la ora 23.00 (in direct din Londra)

| cammm a răspuns:

Ceremonia oficială de deschidere se transmite simultan la TVR 1, TVR HD şi jo2012.tvr.ro, vineri, de la ora 23.00

cu placere

| DeiuȘca a răspuns:

Jocurile Olimpice de la Londra vor putea fi urmărite din 26 iulie în direct pe TVR 1, TVR 2, TVR 3 şi TVR HD, dar şi pe jo2012.tvr.ro