| ReignForest a întrebat:

Pe contul meu de Instagram primesc cereri de mesaje dubioase și sunt adăugată în diverse grupuri. Am umblat la setări să nu mai fiu adăugată în grupuri, dar pare că nu merge.Ce să fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă Instagram, mută-te pe instakilogram.

| lifit a răspuns:

Sa nu mai folosesti Instagram, pentru ca aplicatiile de social media iti disfunctioneaza receptorii cerebrali

| PiouelPol a răspuns:

E un bug de la Instagram, si eu sunt adaugat in tot felul de grupuri. Sunt inofensive. Le stergi si iesi din ele, in afara de asta nu prea ai ce sa faci pana rezolva cei de la Instagram.