| mrclaust a întrebat:

Pe desfasuratorul de la telefon la Orange apare si pe ce site-uri s-a intrat de pe telefonul meu?

5 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pe factura detaliata nu primesti astfel de detalii, chiar daca titularul solicita acest lucru din motive de confidentialitate. In schimb pe factura detaliata poti observa cand, la ce ora si cat de mare a fost sesiunea de date.

O zi buna,
Orange Helper

| zuzualina a răspuns:

Daca cer parintii tai, da

| popeasca a răspuns:

Desfasurator se da doar daca ai abonament (si te duci la Orange si spui ca vrei desfasuratorul, altfel nu apare pe factura). La cartela nu.

| AnnaGabriela a răspuns:

Normaaaal, daca cere cineva si e valabil pentru ab

| boris6288 a răspuns:

Orice se inregistreaza si se poate solicita lacerere