| Muscalu_Dydy_1974 a întrebat:

Pe displeyul de la laptop a apărut în partea dreaptă jos o mică pată neagră, iar din când în când apar 2 linii orizontale foarte slab vizibile. Poate continua să se înegrească? Nu a fost lovit, doar ștergerea ecranului cu un șervețel.În partea de sus a ecranului are un punct luminos în ecran ce se vede ca un led aprins din ecran.Se duce displeyul?

1 răspuns:
| laptopnews a răspuns:

Verifica la un service autorizat! Mai e in garantie laptop-ul?
http://laptopnews.ro/service-laptop-reparatii-laptop