| 1Q a întrebat:

Pe Facebook cum pot pune o postare in genul sa scrie că călătorește din orașul București în Iași? Imi apare doar sa adaug vizita dar vreau sa scriu că călătoresc, cum fac asta?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Sub foto și tag, este un emoticon îngălbenit, dai click pe el și se deschise o fereastra cu 3 opțiuni. Mergi la a 3a la activități la simbolul cu avionul și te întreabă călătorești la Iași. Desi înainte de toate îți pui checkin din București și apoi activitatea și îți apărea traseul pe harta. Sper sa fi înțeles.

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Pe activități mergi la simbolul cu avionul.

| 1Q explică (pentru MihaelaDart):

Și cum fac sa scriela postare,, călătorește spre pornind din,,?

| MihaelaDart a răspuns (pentru 1Q):

Sub foto și tag, este un emoticon îngălbenit, dai click pe el și se deschise o fereastra cu 3 opțiuni. Mergi la a 3a la activități la simbolul cu avionul și te întreabă călătorești la Iași. Desi înainte de toate îți pui checkin din București și apoi activitatea și îți apărea traseul pe harta. Sper sa fi înțeles.

| Yurisa a răspuns:

Apasa sa faci o postare, apesi pe sentimente/activitati/stickere.
Apasa pe activitati si ai o chestie cu un avion

| 1Q explică (pentru Yurisa):

Și cum fac sa scrie,, călătorește spre pornind din,,?

| Denisa0954 a răspuns:

Te duci acolo unde scrie "activitate"