| Drunkenhearts a întrebat:

Pe facebook, la setari de confidentialitate si unelte la "cine imi poate vedea postarile" am setat sa vada doar prietenii. si totusi, si cei care nu ma au la prieteni imi pot vedea pozele. ce ar trebui sa mai setez?

1 răspuns:
| Kr5 a răspuns:

Te duci pe profilul tau. Ii dai la poze. Desubtul fiecarui album scrie numele albumului, numarul de poze si iti mai apare o imagine mica. Daca te duci cu mouse-ul pe imagine fara sa dai click o sa zica acolo : Fotografiile sunt publice / Prieteni / Prietenii prietenilor. Dai click pe imaginea aia mica si schimbi setarile asa cum vrei.