| Funditza88 a întrebat:

Pe facebook, nu mi-a placut poza cuiva si voiam sa trimit sa stearga dar am apasat gresit si cred ca am denuntat acea persoana din greaseala. Iar acum mi-a sters-o de la prieteni si nu mai pot sa ma imprietenesc cu acea persoana, cand il caut la etichetari, imi apare ca si cum nu ar exista. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| diatomoni12 a răspuns:

Incearca sa dai de acea perseana altfel si spune-i pentru. ca daca l-ai denuntat eu stiu ca nu mai poti sa ....ai inteles tu :*

| Funditza88 explică (pentru diatomoni12):

In fine mi-am sters fb-ul si o sa - mi fac altul.