| publicname a întrebat:

Pe iPhone se pot pune melodii doar prin iTunes? Daca nu, spuneti-mi pls cum altfel

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Poţi eventual dacă îi schimbi softul. Ştiu ce cineva care a schimbat interfaţa de la ipod şi poate pune melodii cu drag and drop pe el. Doar dacă poţi face acelaşi lucru şi cu iPhone-ul, în caz contrar, nu poţi doar cu iTunes.

| addme a răspuns:

Doar prin itunes

| rhadoo a răspuns:

Iti recomand sa folosesti doar itunes...restul programelor o sa-ti stice telefonul de tot si iti mai pierzi si garantia de la Apple in cazul in care nu folosesti ce trebuie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treurand de neastamparatul emotiei

| jan33tt a răspuns:

Ba nu.eu am iphone si le pun prin usb. e supper simplu