| adych a întrebat:

Pe langa antivirus cu ce programe va mentineti calculatorul curat si in perfecta stare de functionare?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cu ->
Advanced System Care
TuneUp Utilities
Uniblue Registry Booster
Driver Scaner

| taken a răspuns:

TuneUp Utilities este cel mai bun program de intretinere a Windows-ului.
Daca vrei ceva free incearca CCleaner:
http://www.softpedia.com/get/Security/Secure-cleaning/CCleaner.shtml

| SouLIce a răspuns:

Eu pe langa o suita de securiatate mai folosesc si ashampoo wind optimizer 9

| SSWK a răspuns:

Ccleaner si Defragler, sunt gratis si bune.

| Alexander121 a răspuns:

Pai ai putea folosi un ccleaner, un diskdefragmet..eu astea le folosesc si pc meu e mai "curat"si sunt multumit de el