| Ghitaa a întrebat:

Pe PC imi tot apare pe monitor volumul si se tot da incontinuu singur mai tare.S-a blocat sau ce s-a intamplat.

Răspuns Câştigător
| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Prima data incearca un antivirus, daca dupa ce ai verificat de virusi pc si tot asa face, schimba windowsul sau dai o reparatie la windows. Sigur isi va reveni.

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

E posibil sa fie de la tastatura, sa se fi blocat o tasta responsabila cu cresterea volumului.

| buffa a răspuns:

Poate fi de la tastatura ceva s-a blocat, fa un restart la PC, daca la fel e asa, verifica cu un Antivirus, daca tot nu va merge incearca sa instalezi Windows.