| djtomy a întrebat:

Pe site-ul ascesta daca vreau sa aduc in Romania Iphone 4S o sa coste 200$ sau 649$? http://store.apple.com/us/browse/home/shop_iphone/family /iphone/iphone4s

Răspuns Câştigător
| Gas a răspuns:

Daca vine din USA cum este si cazul tau va beneficia de minunatele taxe de vama si alte porcari care te vor face sa alegi o reprezentanta Apple din Romania sau un dealer autorizat care ti-l ofera cam la acelasi pret pe care l-ai obtine si daca l-ai comanda de acolo. Singura solutie: daca ai pe cineva in State sa vb cu el si cand vine in tara sa ti-l aduca...

| djtomy explică (pentru Gas):

Pai da asa. Am un var acolo de aproape 3 ani si vine acas in Romania si mi-ar aduce un Iphone dar s-ar putea? sa imi aduca cu 200$?

| djtomy explică (pentru Gas):

Mda asa ma gandeam si eu ca am un var in USA care mi-ar aduce un Iphone car cat ar costa? 200$?

| djtomy explică (pentru Gas):

Mda asa m-am gandit si eu ca am un var acolo care mi-ar aduce Iphon-ul dar cat m-ar costa? 200$?

5 răspunsuri:
| djtomy explică:

Mda asa m-am gandit si eu ca am un var acolo in USA si imi aduce Iphone dar m-ar interesa cat costa? 200$?

| Gas a răspuns (pentru djtomy):

+ ceva taxe de transport depinde dar desigur mult mai mici decat cele care ti-ar reveni daca l-ai comanda de aici.