| AdeeXd a întrebat:

Pe snapchat am selectat din greșeală "nu ma mai intreba" atunci când vreau sa pun o poza la story. Știți ca scria mereu ca sunteți sigur ca poza va fi afișată timp de 24 ore bla bla... și vreau sa mă întrebe iar asta. Cum pot sa fac?

1 răspuns:
| ByeBye a răspuns:

Intra in setari telefon -> aplicatii ->snap chat -> opreste fortat apoi sterge toate datele si datele cache. Va trebui sa te conectezi din nou la snapchat deoarece va sterge setarile si preferintele. Daca nu functioneaza incearca sa reinstalezi aplicatia.