| DerpRo69 a întrebat:

Pe telefon la Youtube nu îmi mai apare butonul de proiectare pentru televizor si am si pus acum mult timp codul de conectare,nici daca intru din aplicația de pe tv nu merge, help pls

3 răspunsuri:
| RazvanUsa a răspuns:

Ca sa te poți conecta pe televizor trebuie sa fie smart, si trebuie sa fi pe același wi-fi cu televizorul

| DerpRo69 explică (pentru RazvanUsa):

E smart tv, Sony mai exact si telefonul cat si tv-ul sunt conectate la aceiasi retea

| RazvanUsa a răspuns (pentru DerpRo69):

Atunci trebuie sa dai la screen mirroring, sa faci telefonul sa fie vizibil pentru alte dispozitive, si să cauți de pe tv.