| Jarda_Doini_1977 a întrebat:

Pe un Samsung smart nu mai merge you tube, stie cineva cum se rezolva, multumesc!

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce model de Samsung smart?

| Superior a răspuns:

Asta pentru ca nenorocitii de la google au scos capacitatea Smart-urilor mai vechi de 2015 sa mai primeasca Youtube, ca sa te faca sa cumperi Smart nou. Se rezolva cu un Chrome Broadcast, e 200 de lei si ii ofera iar acea abilitate.

| NLS a răspuns (pentru Superior):

Ești sigur? De când e chestia?
I am dat la maica-mea S4-ul meu, de butonat toată ziua (are și alt telefon), și acum vreo 3 săptămâni când l-am văzut, mergea.

| Superior a răspuns (pentru NLS):

Intuitia mea spune ca se refera la un televizor SMART TV, nu la un telefon.