| anonim_4396 a întrebat:

Pe voi cat v-a tinut cel mai mult telefonul cu android? Dar tableta?

6 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Samsung S3 Galaxy l-am folosit 2.5 ani, acum il folosesc ca hotspot cu alt SIM in masina cand merg in USA si acasa se joaca fiica-mea de 5 ani cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

LG P-500, 10 ani si se mai taraie inca vreo 10. dar nu e fake sau altceva.

| panther2007 a răspuns:

Nu iti pot spune exact cat m-a tinut cel mai mult un telefon cu android si asta pentru ca le-am schimbat ca pe sosete.
Totusi cel mai vechi telefon cu android e un Lg p500

| Ottakringer a răspuns:

LG F5 de 2 ani si merge fara probleme happy

| PrivesteCatreCer a răspuns:

Eu am avut un Samsung Galaxy S care m-a tinut din 2011 pana in 2014, il foloseam pentru al doilea sim laughing

| akashi4 a răspuns:

Allview P4 Life 5 ani fara vreo problema.