| khristy36 a întrebat:

Pentru a face un apel video imi trebuie telefon cu camera frontala sau se poate ca telefonul sa aiba doar camera de pe spate plus 3G?

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Pentru un apel video, îţi trebuie cameră secundară, adică cea din faţă.

| SoranaTQ a răspuns:

Ca sa efectuezi un apel video iti trebuie camera frontala/secundara pentru a te putea vedea si pe tine si pe participantul la apelwinking

| Lavazza_5427 a răspuns:

Pentru a afectua un apel video iti trebuie 3G.

| khristy36 explică:

Neaparat imi trebuie?
si cand ma gandesc ca sunt atatea telefoane care imi plac si nu au camera frontala pacat. Poate imi recomandati niste telefoane cu camera frontala ceva pana in 1000 ron ca eu nu ma pot decide