| Stanalex1995 a întrebat:

"Pentru a ne ajuta să-ţi confirmăm identitatea pe Facebook, trebuie să-ţi confirmăm adresa de e-mail" Asta îmi arata după ce scriu parola (aici denota faptul ca parola este corectă), intru in mail și primesc un mail în care scrie "Copiază acest cod în browser. Poate fi folosit o singură dată" dar efectiv nu am unde sa pun acest cod.
NU ȘTIU CE TREBUIE SA FAC, CINE MA AJUTĂ PRIMEȘTE FUNDĂ
P. S. Trebuie sa specific ca știu parola de la Facebook dar nu mai am acces la număr sau la email ul cu care am făcut Facebook ul. Și nu reușesc sa ma conectez

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Codul ala il pui in bara de adrese, acolo unde scrii google.ro, etc.

| Iote a răspuns:

Nu ai si varianta "da clic aici"? Uneori daca nu merge "clic" se da varianta de a copia linkul in browser.