| Stanalex1995 a întrebat:

"Pentru a ne ajuta să-ţi confirmăm identitatea pe Facebook, trebuie să-ţi confirmăm adresa de e-mail. Copiază acest cod în browser. Poate fi folosit o singură dată"
NU ȘTIU CE TREBUIE SA FAC, CINE MA AJUTĂ PRIMEȘTE FUNDĂ
P. S. Trebuie sa specific ca știu parola de la Facebook dar nu mai am acces la număr sau la email ul cu care am făcut Facebook ul. Și nu reușesc sa ma conectez

5 răspunsuri:
| NicuDeLa1Mai a răspuns:

Daca nu mai ai nici email-ul, nici nr de tlf pe care ai facut contul de Facebook si nu mai stii nici parola de la contul de Facebook, nu poti face nimic

| Stanalex1995 explică (pentru NicuDeLa1Mai):

Dar parola o știu, am și specificat. Dar vreau sa ma loghez și îmi apare mesajul ala care l-am pus în ghilimele.

| NicuDeLa1Mai a răspuns (pentru Stanalex1995):

Cred ca trebuie sa confirmi prin nr de telefon sau prin contul de email, dar daca nu mai ai niciunul din ele, nu cred ca poti confirma...

| NicuDeLa1Mai a răspuns (pentru Stanalex1995):

Dar daca,, codul" cqre ti l-a dat este un link, pune-l in browser ( du cu mouse-ul deasupra link-ului, iar cand l-ai acoperit pe tot, dai click dreapta si copy, iar apoi dai click dreapta in browser si paste si apoi nusht ce mai trebuie sa faci)

| Stanalex1995 explică (pentru NicuDeLa1Mai):

Tot nu merge. Dar nu înțeleg de ce atat timp cât știu parola la Facebook