| Kerekes_Arnold_1989 a întrebat:

Pentru a viziona un film de pe calculator,blu ray,hd, in cea mai buna calitate, vreau sa intreb de ce depinde asta? de placa video? de monitor? multumesc!

1 răspuns:
| RocKzZ a răspuns:

Depinde cel mai mult de placa video. Si de procesor dar mai putin. Daca ai o placa video buna atunci te poti uita in HD. Dar vezi sa ai cooler pe ea ca daca te uiti ft mult si nu ai cooler ( racitor ) in cel mai rau caz risti sa o arzi. Funda? happy