| DDCC a întrebat:

Pentru cei care au avut / au ochelari vr pentru telefon sau PlayStation vr:
Merită să cumperi ochelari vr de telefon? În sensul că îți dă senzația reală cum că ești în acel clip sau joc?

Sau doar acele kituri PlayStation vr merită luate?
La Altex mi s-a zis că pot face ei comandă pentru ăsta comandă. Dar e destul de scump.
ttps://altex.ro/pachet-playstation-vr-mk4-camera-ps-v2-v oucher-vr-worlds/cpd/GAMPSVRHARDBD4/

Aș putea da maxim 100lei.

3 răspunsuri:
| AAAnnonnimm a răspuns:

Pentru o experienta cat mai buna a jocurilor este cel mai bine sa iti iei ochelari VR pentru PlayStation. Si eu planuiesc sa imi cumpar set VR tot pentru PS.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bravo mă l ai ajutat mult, ca funia pe spînzuratlaughing

| Alexuţ02 a răspuns:

Pe FIFA 20, RDR2 si alte jocuri de genul asta nu te poti juca cu ochelarii VR, daca vrei VR iti iei pentru jocuri speciale de VR, eu unul n-as da banii pe asa ceva, as pastra banii sa-mi iau PS5 (daca as fi in locul tau ma refer), decizia e a ta, crede-ma ca o sa te plictisesti si regreti ca ai aruncat banii. Vezi ca sunt sali de PS, mergi acolo si vezi cum e cu VR.