| LighteD a întrebat:

Pentru cei care au Google Chrome : am browserul chrome cam de aproximativ un an, de fiecare daca cand deschideam o "Fila noua " puteam sa scriu orice ca sa dau la cautare, dar acum nu pot degeaba inserez nu imi da cautare, in schimb nu pot deschide numai marcajele sau cele mai vizualizate pagini, care e problema?

Răspuns Câştigător
| pinguuina a răspuns:

Pai cam asta ii problema. Daca ai sters cookie's, nu o sa iti mai apara lista aceea unde dadeai search, decat dupa cateva zile, dupa ce browserul se obisnuieste din nou cu paginile pe care şe frecventezi.happy

5 răspunsuri:
| pinguuina a răspuns:

Probabil ai sters cookie'urilehappy

| LighteD explică (pentru pinguuina):

Pai cu un program numit glary utilities am cam facut:"curatenie " in calc /...dar ce legatura are cookie'urile cu problema mea nu stiu cum sa remediez problema? happy

| pinguuina a răspuns (pentru LighteD):

Pai cam asta ii problema. Daca ai sters cookie's, nu o sa iti mai apara lista aceea unde dadeai search, decat dupa cateva zile, dupa ce browserul se obisnuieste din nou cu paginile pe care şe frecventezi.happy

| Mădă0611 a răspuns:

Probabil ai umblat la setari. inainte aveai un motor de cautare (google, yahoo, bing... ) ca pagina de pornire si acum nu mai e.
pune de la settings (cheita) options --> basics --> toolbar --> Show Home button si de la home page (un pic mai sus) pui www.google.ro sau com. :P

| LighteD explică (pentru Mădă0611):

Nu e asta problema, setarile alea le am deja happy

| Mădă0611 a răspuns (pentru LighteD):

Si eu folosesc chrome, dar de cand il am cand dadeam new tab imi apareau apps, most viewed si recently closed, asa ca mi-am pus butonul home cum ziceam mai sus si dupa ce deschid un tab nou dau click pe butonul ala tongue