| anonymus a întrebat:

Pentru cei care au iphone, cum vi se pare versiunea ios 5.0.1? funda!

4 răspunsuri:
| anonymus explică:

Ce iphone ai?

| iulicika1414 a răspuns:

Super.insa la mine bateria se descarca repede, si plus internetul e mai rapid ca cel de la calc.happy

| fulgerul a răspuns:

Eu il dau dracu, e mai destept ca mine de o suta de ori.Adevarul e ca bateria e slabuta, insa si dimensiunea si rezolutia, fac toti banii.Adevarul este ca nu stiu cum sa-l folosesc, noroc ca l-am luat cu jocuri pe el ca altfel cred ca zacea in sertar.Internetul e o.k., dar toaca tata mps pe banda rulanta.Cred ca-l vand, e prea smecher pentru. mine.

| tpmarius a răspuns:

Da asa e e marfa iar softul e mult mai rapid decat la alte teluri.
funda?!