| Alina a întrebat:

Pentru cei care au LG KU990i, e un telefon bun?

Răspuns Câştigător
| vlad93fcv a răspuns:

Da, e un telefon bun pentru pretul lui! Camera e foarte buna, scoate poze ok! Are un desing foarte reusit, sunetul e foarte clar insa bateria il trage in jos. la mine tel sta incarcat maxim 3 zile laughing in conditiile in care ma joc si ascult muzica non stop. iar codecurile pentru formatul DivX sunt suplimente foarte bune. poti vedea un film in conditii foarte bune pe tel! Per total pot spune ca e un telefon ok

1 răspuns:
| BabyPink a răspuns:

Camera de 5MP, touchscreen, 3G, transfer Bluetooth şi USB, Music Store Live TV, stand-by de până la 18 zile.
Ce ţi-ai putea dori mai mult de la un telefon?
LG KU990i integrează o cameră de ultimă generaţie: 5 MP, focalizare automată şi manuală, ISO 800 şi tehnologie Smart Light. În plus, înregistrare video de mare viteză, dar şi posibilitatea de a vizualiza şi edita filme, graţie codecului DivX.
Utilizarea mobilă a internetului este simplificată prin prezenţa pachetului Google(ce include serviciile de căutare, de email, hărţi online şi blogging).
În plus, LG KU990i recunoaşte şi editează scrisul de mână.
Eu zic că merită!winking