| MC_Seby_1999 a întrebat:

Pentru cei care se pricep la calculatoare! Am un stik si il bag in Slotul usb si nu mi-l citeste?
Ce are? (P.s am incercat cu m-ai multe stik-uri)

4 răspunsuri:
| CosminIstrate a răspuns:

Dar iti apare in my computer? Daca da este eroare de formatare si trebuie sa dai click dreapta si format. Dupa o sa poti intra pe el dar atentie o sa pierzi toate datele, iar daca nu citeste deloc nu apare in my computer trebuie sa schimbi portul sau poate e stickul stricat incearca pe laptop sau ceva sa vezi daca e din software driver. Bafta!

| AnKuXor a răspuns:

E portul USB atunci, schimba portul.Si incearca stickul pe alt PC.

| MC_Seby_1999 explică (pentru CosminIstrate):

Nu imi apare am incercat la 2 pc-uri...
Driverele sunt instalate!