| Annd a întrebat:

Pentru cei care va pricepeti la aparate foto. ce sa aleg intre Nikon si Olympus? De ce? Multumesc, Funda

Răspuns Câştigător
| Katuu a răspuns:

Acum depinde la ce ai nevoie, daca vrei poze foarte profesionala si iti doresti sa lucrezi cu ceva bun iti recomand Nikon, fiind eu folosesc asa ceva, si este foarte bun. Am lucrat si cu un Olympus, nu prea bun, dar in schimb nu imi placea cum apar culorile si de fiecare data trebuia sa setez aparatul ori de cate ori il deschideam. In concluzie, iti recomand Nikon, este cea mai buna firma de aparate foto dar si Canon! Sper ca ti-am fost de folos!

2 răspunsuri:
| blackrain a răspuns:

Depinde de bugetul tau. dintre acestea 2, Nikon e mai buna. calitatea imaginii e superioara, stabillizatorul de imagine e bun. acum depinde si de model si de lentile

| olian a răspuns:

Nikon frate.