| ticu_1478 a întrebat:

Pentru cei zuma deluxe?

Răspuns Câştigător
| DiDi a răspuns:

Principalele caracteristici ale Zuma Deluxe sunt:

* joc de puzzle;
* foarte multe nivele de dificultate diferită;
* joc simplu, stabil şi eficent;
* Interfaţă simplă şi intuitivă;
* Zuma Deluxe este un joc uşor de folosit;
* Suport în diferite limbi;
* Actualizare manuală;
* suport instalare / dezinstalare, etc.

Aici este un tutorial - game play - să vezi despre ce e vorba:
http://www.youtube.com/watch?v=XM0oqEuRju0

Iar de aici poţi să descarci jocul:
http://www.brothersoft.com/games/zuma-deluxe.html.

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E un joc simplu pentru alungarea plictiselii. Combini cate 3 bile de aceeasi culoare pana scapi de toate bilele si termini nivelul.

| BubbleA a răspuns:

Cum adica, ce-i zuma deluxe! E un joc, cu o broscuta care "scuipa"bile.

| FreshDreams a răspuns:

Zuma Deluxe e un joc menit sa iti alunge plictiseala. Tema jocului este simpla: Broscuta(adica tu)trebuie sa combine cate trei bile de aceeasi culoare, pentru ca ele sa dispara una cate una.Insa trebuie sa fi perspicace si rapid, pentru ca in joc exista si un "monstrulet", de care trebuie sa te feresti. Odata ce bilele ajung destul de aproape de gura "monstruletului", el incepe sa le inghita, si daca nu elimini foarte repede bilele ramase, risti sa pierzi si sa o iei de la capat cu nivelul respectiv.Insa nu trebuie sa fie un motiv de suparare, la urma urmei este doar un joc.:)
Si apropo, cu cat inaintezi mai mult spre nivele mai inalte, numarul monstruletilor creste si acolo chiar trebuie sa fii atent:). Succes!>:D<

http://zumadeluxe.files.wordpress.com/2009/08/zuma-de-luxe-screen2.jpg