| kMirke a întrebat:

Pentru cine are Nexus 5!
Voi ati primit update-ul la android 4.4.4? La mine inca nu a venit, si dupa 3-4 zile ar fi trebuit sa primesc.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Temporar 4.4.4 e ca factory. Ai rabdare si nu te panica, ca ai Nexus pana la urma.

| kMirke explică (pentru sltlp):

Adica? Ce inseamna?

| sltlp a răspuns (pentru kMirke):

Temporar sunt doar imaginile de pot fi puse prin fastboot de la 4.4.4. Mai ai rabdare, ca o sa vina si update-ul ota(cum vrei tu).

| kMirke explică (pentru sltlp):

Prin alte tari deja a ajuns update-ul, sunt filmulete pe youtube.

| sltlp a răspuns (pentru kMirke):

Ai rabdare si nu te mai panica. Of... Oricum nu aduce functii noi, doar ceva la securitate.

| kMirke explică (pentru sltlp):

E mai frumos 4.4.4 ca 4.3.3 laughing [ la numar ma refer ]