| UnaCaldaUnaFierbinte a întrebat:

Pentru cunoscatori. Am o pagina de Facebook cu 91.000 de Like-uri, si un grup cu 35.000 de membri. Ambele sunt un fel de fan page pentru o echipa de fotbal. Daca le-as vinde, cam cat as putea sa iau pe amandoua, sau macar pe pagina?

2 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

Salutări!

Hai că am trăit să o aud și p-asta, dar ce profit generează paginile și grupurile?! E doar un fanpage amărât sau îți plătesc chirie ăia care sunt în grup, dacă o fac ar merita să cumperi.

| UnaCaldaUnaFierbinte explică (pentru 1231242):

Daca nu stii, stai in banca ta. Am mai vandut pagini dar cu like-uri mai putine. Unii oameni le cumpara pentru a-si face reclama site-urilor sau afacerilor lor.