| Sonia822 a întrebat:

Pentru fete:o aplicatie de editat foto, care sa aiba functia de ``slabit``?

11 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Vrei sa te joci si tu putin, e mai greu sa fie un soft pentru asta, iar in photoshop e o munca imensa si doar cine se pricepe foarte bine, deci nu merita. Tu vrei o chestie cand te pui acolo sa te faca slaba cat vrei tu. Era de exemplu o aplicatie care puneai figura acolo si iti arata cum arati ca fata, ca baiat, dar era prost facuta si aia, e doar un exemplu de app de acest gen. O fi si nu stiu eu totusi desi nu am auzit. Nu cred ca vrei sa pui pe net sau sa arati la cei din real, cred ca doar vrei sa te distrezi putin sa vezi cum ai arata.

| anonimg a răspuns:

Săritul peste masa de seară. happy

| Catrice a răspuns:

Dieta+sala.

| gabicoo a răspuns:

Mishkare soro.
laughing

| alina2k18 a răspuns:

De ce ai nevoie de asa ceva? Ca daca iti editezi si postezi poze o sa pari chiar penibila in ochii celor care te cunosc in REALITATEwinking

| Ineys a răspuns:

Lessfood, Eatless... poate le gasesti pe Play Store.

Sau Photoshop da' costa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta numai în Photoshop se poate face.

| brokxy a răspuns:

Recomand FaceU Foarte buna, slabeste fata, schimba culoarea ochilor, mareste buzele, are foarte multe filtere si foarte multe optiuni pentru a edita PE GRATIS. Poti sa iti schimbi si culoarea ochilor din albastru in caprui si verde si arata extrem de real. Schimbi si culoarea parului si e foarte real. E din Japonia.Cea mai buna aplicatie pentru fete as zice. Foarte realistica

| JulesDC a răspuns:

Daca imi aduc aminte era ceva de la CandyCamera sau "candy"...cumva. sper sa nu ma insel si sa iti fie de ajutor. Stiu ca era si de slabit sau sa iti cresti muschii, sa iti accentuezi buzele, pometiilaughing

| speedy10 a răspuns:

Accepta ca ești grasa, nu te mai edita toată ca îți dai după întâlnire cu cineva care te știe virtual și mai Primești și bătaie

| Mosotti a răspuns (pentru speedy10):

Daca o face merge undeva unde nimeni de acolo nu o va vedea vreodata, de ex un cont aiurea pe FB unde sa ia like, sa fie bagata in seama de unii de care apoi ea sa faca misto stiind ca aia nu au altceva in cap decat sa o aduca in pat. Sau pur si simplu de distractie. Erau odata prin parcuri de sarbatori niste oglinzi care te vedeai ba umflat, ba arcuit, ba slab mort, era de amuzament.