| dudy2204 a întrebat:

Pentru inginerii Energeticieni sau Electrotehnisti: Sunt student in anul 4 la inginerie energetica si urmeaza in vara sa sustin examenul de licenta, insa nu prea am nici o idee despre tema proiectului meu, m-am gandit la ceva cu resurse de energie nepoluante, m-ar puta ajuta cineva cu ceva sfaturi in legatura cu licenta si cateva idei de proiecte de licenta? Va multumesc anticipat si dau funda!

1 răspuns:
| figarro a răspuns:

Eu am terminat Automatica si pot sa-ti spun strategia mea: am ales un subiect interesant, putin pe langa specializarea celor din comisie, ca sa nu aiba prea multe intrebari la examinare (prezentare). Totul e sa iti fie acceptata ideea de proiect.