| anonim_4396 a întrebat:

Pentru instalarea a PhotoFiltre Studio,scrie asa
,, PhotoFiltre Studio este shareware și este limitată la o perioadă de probă de 30 de zile. La sfarsitul procesului 30-zile
perioadă, dacă doriți să continuați să utilizați PhotoFiltre Studio, va trebui să achiziționați o serie de înregistrare
din programele de autor. Dacă, pe de altă parte, nu mai doriți să continuați să utilizați programul de
trebuie să-l eliminați din sistem imediat.,,

Intrebarea e,daca ma inregistrez,trebuie sa platesc? Daca da,dupa perioada de proba, cum l-as putea dezinstala?
Funda.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Ai varianta 10 care nu e gratis. Trebuie sa platesti acel serial (cod) pentru a-l folosi permanent. Il poti dezinstala din "Control Panel"-"add and remove programs"(programs-W7).
Il gasesti acolo si dai "uninstall". Dar de ce nu folosesti varianta gratuita 7 care e la fel ca si 10:
http://www.downloadcrew.com/article/26590-photofiltre

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E gratis 30 de zile nu trebuie sa inregistrezi nimic, daca esti multumita de program dupa 30 de zile poti cumpara un serial sa activezi programul de tot, de sters se sterge din add/remove programs

| Corinne23 a răspuns (pentru horia2012):

Pai de la inceput am cautat varianta 7, dar n-am gasit-o.Am dezinstalat varianta 10, și am instalat-o pe cea care mi-ai sugerat-o.
Văd că e la fel(am văzut și Software Cost: Free ).M-ai ajutat în privința a doua probleme.xD

| horia2012 a răspuns (pentru Corinne23):

OK :) Uite un bonus pentru program. Plugin-uri pentru diferite efecte (daca iti trebuie). Pe pagina spune cum si unde se instaleaza. Descarci ce vrei la alegere sau "plugin pack" (toate):
http://www.photofiltre-studio.com/plugins/plugins-en.htm