| Deejay9051 a întrebat:

Pentru neLuL [expert in TPU], aseara am dat o scanare cu "MalwareBytes" si a gasit Trojan2 si 3 programe numite ceva gen "Bum" si le-am sters. Mai este necesar si utilizarea programului "ComboFix"? In seara asta MalwareBytes a blocat 2 "atacuri" provenite de la "chorme.exe" si am dezinstalat google chrome din laptop, uite imaginea te rog uitate : http://i.imgur.com/r0821.png am facut bine ca l-am dezinstalat?

3 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Foloseste un antivirus sofisticat cum este Kaspersky, fa-i o scanare completa si vei vedea ca numai ai nevoie de dezinstalare Google Chrome.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite-i un mesaj. Postarea nu are legatura cu Dragoste si sex.Numai bine.

| Minuu a răspuns:

Foloseste un anti-virus pentru windows-ul tau. Asa poate scana tot windowsul. De exemplu ai windows XP si tu iei anti-virus mai mare... El nu poate scana tot calculatorul. Pentru ca nu poate intra in diferite foldere sau programe. FUNDA? happy