| anonim_4396 a întrebat:

Pentru un telefon ce procesor imi recomandati? un Intel dual core de1, 6 sau un snapdragon quad core de 1, 2

4 răspunsuri:
| NicolaeAndi a răspuns:

Cauti pe google.com

| fl0rin12 a răspuns:

Quad core.iti merge mai bine orice jocuri internet descărcat s.a

| myname0111 a răspuns:

Păi dual core înseamnă că are 2 nuclee şi quad core 4. După mine este suficient dual core, pentru că merge bine şi e ok, bun pentru un telefon. Şi în plus quand core am înţelesc că ia mult din baterie. Aşadar, eu îţi recomand dual core big grin