| 1Mihai1 a întrebat:

Peste noapte tin laptopul pornit pentru a-mi face trafic pe site-ul meu (exista diferite site-uri pentru asa ceva). Cand deschid toate aceste site-uri (deci le las pornite) si intru in Windows Task Manager imi arata PF Usage 3 GB si ceva, iar CPU Usage peste 60%. Procesorul mi-e de 2 GHz, si am 2, 85 GB RAM. Are ceva daca las laptopul deschis peste noapte?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are nimic, ce sa aiba? browser ul iti consuma atatea resurse

| MrColitza13 a răspuns:

NU-i nimic....nu-ţi fă griji! Uite la temperaturi... dacă-s în jurul la 40 grade, apoi e normal!

| 1Mihai1 explică (pentru MrColitza13):

Cum pot sa ma uit la temperaturi?

| MrColitza13 a răspuns (pentru 1Mihai1):

Eu recomand Programul "Everest" sau "AIDA64"...