| CM7YRE a răspuns:

Daca o sa-ti functioneze, sigur; daca o sa-ti functioneze la performanta maxima? Sigur nu. Trebuie sa cauti ceva cat mai apropiat, dar sigur nu gasesti 1050 prin ele https://l.profitshare.ro/l/3753473 (pentru a putea avea performanta maxima).

| David_Catalin_1983 explică (pentru CM7YRE):

Ma nu vreau performanta maxima ma intereseaza sa ruleze cat de cat mai bine ca cea integrata pana imi iau alta placa de baza procesor si rami intelegi. oricum o sa mearga mai bine decat cea integrata

| CM7YRE a răspuns (pentru David_Catalin_1983):

Ma sigur o sa mearga!

6 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Da, sunt compatibile.
Ce sursa ai?

| David_Catalin_1983 explică (pentru CPAElites):

Da de 500 w cu 6+2 pin

| CPAElites a răspuns (pentru David_Catalin_1983):

Te-am intrebat ce sursa ai! Model, nume producator.