| TheSky a întrebat:

Placa video GeForce 9600gt sau 9400gt ar fi compatibile cu placa de baza placa de baza P4M890T-M! Si va rog sa-mi ziceti si care dintre ele ar merita cumparata si dc sau daca aveti voi alte sugestii de placi video care si voi le folositi sau ati auzit sa fie si compatibile plz !

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

Binenteles ca sunt compatibile cu placa ta de baza. Dintre cele 2 9600GT-ul este mai performant.
Cel mai bine mai da niste detalii:
- ce buget ai?
- ce alte componente mai ai? in special CPU, sursa si monitor.