| Lyx3770 a întrebat:

Placa video Nvidia GForce GT 640 de 2 gb si un procesor Intel pentium dual core de 3.20 ghz fac jocul battlefield 3 sa mearga perfect sau cel putin sunt bune cat sa-l faca sa mearga bine cu toate pe medium, raspunsul castigator primeste funda + vot!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu recomand placa aia, nu face nici jumatate din pretul care il are. Fa un efort la o placa gen radeon 7770 sau r7 250x.

| SouLIce a răspuns:

Mai bine iei aces 7770 de la amd http://www.pcgarage.ro/......-bit-1/sau ia gt640 gddr5
Dar mai bun este acel 7770