| sandelll a întrebat:

Placa video Nvidia gt220 are sau nu 3D

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Da zgarcit mai esti. Ia-ti si tu macar un gtx 460 sau gts 450 ca sa fi sigur. Plus ca daca iti iei 3d pe minim, te trezesti ca iti merge pana si san-andreas cu 30 fps-sau mai putin.La ce ai tu, puneti deci, ceva tare.

| lumeamea a răspuns:

Placa merge excelent doar daca aveti cel putin 4 GB DDR3 si un dual core 3000.In combinatie cu windows 7 placa (gigabyte-nVIDIA-gt-220-1024mb) poate ajunge pina la 4096 mb si e foarte buna pentru a juca un joc in 3d stereoscopic red clain Calitatea imagini lasa pretul in urma deci, este alegerea perfecta pentru un gamer.

| sandelll explică:

Am 8 gb DDR3 cu Core i5 3200