| GardoșSilviu1993 a întrebat:

Please Complete a Security Check
Please choose one of the following methods to confirm your identity: photos for your friend
Va rog frumos sa ma ajutati si pe mine. mi s-a blocat facebooku'
pentru ca am trimis prea multe mesaje. Si acum imi da 3 poze si 6 variante de raspuns cu prieteni. si ma pune sa aleg 1 din cei 6 care e in poze. ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| t3leG a răspuns:

Bai boss, trebuie sa ai un prieten, coleg, tovaras pe facebook ca sa te ajute sa ti-l deblochezi(in caz ca e grava treaba).sus scrie:alege metodele de confirmare identitatii tale:photo si prieteni.eu a`si zice sa alegi preieteni ca, poate o sa-i recunosti(poate nu esti atat de prost precum pari).iti arata foto cu ei si tu treebuie sa zici cine sunt, ei...dobitocule.

| GardoșSilviu1993 explică (pentru t3leG):

rolling on the floor))))))))Cica dobitoculerolling on the floor) esti prost raulaughing)
Si la chestia cu photo si prieteni asta am facut da zice ca trebuie sa fac repede.

1 răspuns: