| Catlover1339 a întrebat:

Please help! De 3 luni folosesc Netflix, dar de cateva zile toate subtitrarile de la filme/ seriale sunt in limba engleza. Am urmat toti pasii pentru a selecta limba romana si tot la fel. Cunoaste cineva cauza?

2 răspunsuri:
| sIncognito a răspuns:

Majoritatea filmelor nu au subtitrari in romana. Daca la respectivul serial ori film, cand alegi limba subtitrarii, nu apare romana, inseamna ca nu e valabil. Eu ma uitam in engleza.

| Catlover1339 explică (pentru sIncognito):

Inteleg ce spui tu, nu ma deranjează asta, doar ca si serialele pe care le vizionam pana acum cu subtitrare in romana, acum sunt in engleza straight face