| Madalina3332 a întrebat:

Pls help! Am profilul privat de Instagram si am vazut ca persoanelor care nu ma urmaresc le apare ca am 0 postari, dar eu am 20. De ce apare asa si cum pot remedia?

Răspuns Câştigător
| Anonima163333 a răspuns:

Bună dimineața! Pune-ți contul pe public un timp, apoi încearcă să-l pui iar pe privat.
Poate este o eroare, la fel mi s-a întâmplat și mie.
Stii ca la profilul tău îți apare în ce postări ești etichetat.Eu aveam contul pe public și la urmăritorii mei nu le apărea nici măcar o postare în care as fi etichetata (eram, de fapt în vreo 30-40 de postări).În câteva zile și-a revenit.
Numai bine!

| Anonima163333 a răspuns (pentru Anonima163333):

Urmăritorilor mei *
Scuze pentru greșeală, ma grebesc happy

| Madalina3332 explică (pentru Anonima163333):

Multumesc pentru raspuns!

5 răspunsuri:
| ReignForest a răspuns:

Contul dacă este pe privat nimeni nu poate să vadă posturile tale, le zice că nu ai postat nimic, doar dacă îți trimit cerere de urmărire și tu le accepți, atunci ei pot să vadă. O altă cale ar fi să intri în setări și să faci contul public

| vmaria16 a răspuns:

Pai dacă contul tău ii pus pe privat automat nu o sa le apară postările tale celor care nu te urmăresc. Pentru a remedia pur și simplu dezactivezi chestia cu profilul privat și îl pui pe public.

| Madalina3332 explică (pentru vmaria16):

Pai da in mod normal la un cont privat nu vezi pozele dar vezi macar numarul de postari si cate persoane urmareste. La mine apare ca am o postari desi am 20