| anonim_4396 a întrebat:

Pls rasp reedee. Am o tableta pandigital nova si nu pot downloada aplicatii. Ce trebuie sa fac? (sistemul este anndroid ). Imi trebuie apk? Si daca da, cum il iau? FUNDAA

6 răspunsuri:
| RawGrey a răspuns:

Mai bine strangeai bani si luai ceva mai calumea... de 7 milioane o tableta... macar peste 15 ca sa fie ceva de ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RawGrey):

Am luat-o din America

| RawGrey a răspuns:

Poti sa o iei si din Ecuador ca tot aia e.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RawGrey):

Ba nu, a fost mult mai ieftina de 7 milioane

| RawGrey a răspuns:

Cu cat e mai ieftina cu atat e mai slabahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RawGrey):

straight face No comment... Ce treaba ai tu cu ce imi iau eu, serios acum... Si nu e slaba deloc, o am de o groaza de timp, dar oricum de ce iti spun eu asta? Crezi ce vrei. Hai papa! O zi buna!