| Adryos a întrebat:

Plz mi se oprește netul pe p.c din 5 în 5 min. Ce să îi fac? Am router tp.link, win xp.net rds dau funda plzz

1 răspuns:
| TudyCFR a răspuns:

Incearca sa scapi de win xp pentru ca nu se mai ocupa nimeni de el in primul rand. Acuma cu netul cel mai bine incerci sa bagi firul direct in pc sa vezi daca merge fara sa mai cada din 5 in 5 minute. Daca cade tot asa atunci iti stergi acea intrare de unde il conectezi si creezi alta, daca ii acelasi lucru poate fi de la ei sau ii gata placa de retea.