| anonim_4396 a întrebat:

Poate cineva să îmi explice cum se șterge un cont de Facebook?

3 răspunsuri:
| Carla01 a răspuns:

Euuu laughing
Sus, în colțul pagini, în partea stângă, te duci la " Contul meu ". Apoi, dai la " Setările contului ". În partea dreaptă a paginii ai o coloană cu mai multe, tu dai la " Securitate ", este a doua. Acum îți apar setările de la securitate iar ultima este " Deactivate your account ". Dai acolo, scrii un cod, parola de la cont și gata! L-ai dezactivat.
BAFTĂ! :*

| Shimozukushiki a răspuns:

De vreo 2-3 ani nu se mai poate sterge, doar să îl dezactivezi. Si dacă l-ai dezactivat si apoi intri pe el se activeaza automat.