| superflavy a întrebat:

Poate cineva sa-mi spuna care este cea mai buna tableta?

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Noul iPad (iPad 3) este cea mai buna tableta. Si asta o spun in calitate de posesor al unui Samsung Galaxy Note 10.1! In curand o sa apara iPad mini nu va fi cea mai performanta tableta dar are dimensiuni mai mici Galaxy-ul si chiar si iPad-ul mi se par prea mari sa le cari dupa tine. Ca trebuia sa car Netbook-ul in husa ca iau tableta tot aia e vreua ceva sa incapa in buzunarul sacoului dar cu un ecran mult mai generos ca cel de iphone.

| superflavy explică (pentru valentino52):

Mersi foarte mult!

2 răspunsuri:
| WPP a răspuns:

Salut, daca vrei iOS este ipad 3, daca vrei android: Asus Eee Pad Transformer Prime sau Samsung Galaxy Note 10.1.