| TD a întrebat:

Poate cineva sa-mi spuna ce parere are despre aparatul foto Nikon P90? Dupa multe cautari, m-am gandit sa-l cumpar, dar nu sunt sigura...
Imi puteti recomanda altul mai bun, dar care sa nu depaseasca suma de 1700 ron?

3 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Sincer nu stiu ce nu iti place la el. http://www.go4it.ro/......i-3856960/ eu am citit si personal il vreau doar ca apare in martie 2010

| xibalba a răspuns:

Eu zic ca e bun si p90, dar mie mi se pare bun si D40-ul si poti sa ii schimbi si obiectivul, in functie de ce poze vrei sa faci. Si e usor de manevrat, si e un inceput spre aparatele profesionale. Acum depinde mult si de pozele pe care vrei sa le faci. Daca vrei poze de pus in albumul de familie, limiteaza`te la p90. Daca vrei sa faci poze mai artistice sau, ma rog, mai interesante, poti sa incerci si d40-ul, desi si p90 cred ca se descurca bine.

| ray_1368 a răspuns:

E foarte bun aparatul, sincer si eu ma gandeam sa achizitionez asa ceva, dar daca nu vrei eaparat Nikon poti sa te iti si la:
Olympus SLR E-420 Kit sau
Fuji S1500