| Spataru_Doina_1979 a întrebat:

Poate cinvea sa imi spuna un tip de content, la care nu ai nevoie de hardware performant?

intreb pentru ca computerul meu are 4 gb ram, cred ca merge ca unul 2 gb ram cand flimez

P.S este un laptop si nu am graphics card

Răspuns Câştigător
| TheRealFantasy a răspuns:

Daca vrei sa filmezi si ai 4 gb ram si placa video integrata (nu ai cum sa nu ai deloc) pe un laptop atunci este exclus gaming-ul.
Ai putea face tutoriale, pentru browsing, un tutorial in programe de editing photo gen photoshop cs4/cs5/cc, paint.net, etc. (nu rendering -video-, adica poti incerca dar ma indoiesc ca va merge ok) nu cred ca vei intampina probleme.

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru TheRealFantasy):

Cum adica tutoriale pentru browzing?

| TheRealFantasy a răspuns (pentru Spataru_Doina_1979):

M-am exprimat eu gresit, in contextul ala.
Ma refeream la faptul ca browsing-ul nu cere atatea resurse si ca va merge mai fluid, nu am intentionat sa spun tutoriale pentru browsing laughing

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru TheRealFantasy):

Adica chestii gen < steam wallet coduri grtis care chiar merg

| Spataru_Doina_1979 explică (pentru TheRealFantasy):

Eu stiu in site care CHIAR megre: https://ebonus.gg/ref/DBzQkhv9